MÖBLER / Skåp & hyllor / Matsalsskåp 15264345
nr 1526 4345
Matsalsskåp
Gustaviansk stil. Bredd: 113 cm, djup: 44 cm, höjd: 173 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:22:51
Den Gustavianska stilen